Registreeri
+372 631 1900
Kuidas leiab Viveo meditsiinimeeskond lahenduse Sinu tervisemurele?
Tervise halvenemine mõjutab inimesi nii füüsiliselt kui vaimselt. Seetõttu on Viveo meditsiinimeeskond abiks kiire terviselahenduse leidmisel.

Viveo Meditsiinimeeskond lahendab ise ilma edasisuunamiseta enam kui 60% kõikidest pöördumistest;

Viveo arstid suhtlevad kolmes keeles - eesti, inglise ja vene keeles ning on sinu jaoks olemas 8 tundi päevas/7 päeva nädalas;

suhtle Viveo arstiga telefoni-, video- või chati vahendusel.

hoolitsev meditsiinimeeskond aitab sul broneerida aegu analüüsidele, uuringutele või eriarsti vastuvõtule;

mugav ja personaalne ligipääs ligi 5000 meditsiinitöötajale;

saatekirjad parimate eriarstide juurde.

Meie meditsiinimeeskond korraldab Sinu eest kogu asjaajamise.

Kliendid on meie põhiväärtus, kelle jaoks pakume alati kiiret ja kvaliteetset teenust.

Lisaks sellele, et Viveo arst vastab Sinu kõnedele seitsmel päeval nädalas, anname Sulle kiiret tagasisidet tervisemure lahendamiseks mõne minuti jooksul. Sinu aeg on meie jaoks oluline.

Õige diagnoosi saamine või eriarstide leidmine võib valmistada palju peavalu ja kulutada Sinu aega, eriti kui oled juba haige. Seetõttu hoolitseb Viveo arst selle eest, et jõuaksid õigel ajal õige eriarsti juurde.

Tagasiside Viveo kasutajatelt

Ülikiire teenus

Viveo aitas meil lahendada töötajate probleemi kiire ja ka inglise keelse arstiabini jõudmisel. Tervisemured, millega tegelesime nädalaid lahendas Viveo tundide ja päevadega. Usun, et nii mugav peabki tulevikus tervishoid olema.

Jan Palmer
CEO Regional Jet
Arstiabi VIP tasemel

Viveo arstid olid väga abivalmid ning vastasid mu küsimustele kiiresti, lisaks sain nendega teha videokonsultatsiooni. Nende teenus on tervishoiu tipptase, sest sain lihtsasti ja kiiret arstiabi. Varasemalt olen pidanud ootama eriarsti vastuvõtu järjekorras 2 kuud ning see on tekitanud minus stressi. Tänu Viveole sain uuringutele ja eriarsti vastuvõtule kõigest 2-3 päevaga.

Sirle Maurits
Kinnisvaramaakler, Viveo kasutaja
Kiire ja kvaliteetne arstiabi

Tänu Viveo laiale tervishoiupartnerite võrgustikule on meie töötajatele tagatud kiire ja kvaliteetne arstiabi. Suur pluss on ka antud terviselahenduse mugavus, piisab ühest telefonikõnest või chat-vestlusest, et saada aeg sobiva arsti/teenuse juurde. Meie suurim vara on terved ja hoitud kolleegid ning just seda aitab Viveo meile tagada.

Rahel Pihlak
Hedman Law Office büroo juht
Mitmekülgne ja aegsasti
kättesaadav arstiabi

Viveo poole pöördutakse väga erinevate muredega alates külmetusest, seljavalu, nahalööbe ja vaktsineerimissoovini välja. Esimene kontakt on alati Viveo meditsiinitiimiga, oleme iga päev tööl, ka nädalavahetustel ja pühadel. Nõustame telefoni, chati ja video vahendusel. Vajadusel väljastame retsepti ja saadame patsiendi Viveo partnerkliinikusse analüüsidele või uuringutele. Meie võrgustikus on 35+ kliinikut üle Eesti. Reeglina saame arsti uuringute aja kuni 5 päevaga, riiklikus süsteemis tuleb täna oodata mõnikord mitu kuud.

Laura Vain
Viveo meditsiiniosakonna juhataja
Kas oled valmis kasutama Viveo
innovaatilist terviselahendust?
Viveo arst on Sinu jaoks vaid kõne kaugusel.