Registreeri

Viveo Health Blogi

Viveo pakub ravikindlustusest enam meelerahu

Autor
Katrin Pääsuke Terviseõde

Tekkis küsimusi?

Palun võtke meiega ühendust

Käesoleva eriolukorra käigus keelati muuhulgas plaaniline ravi ka erakliinikutes. See jättis pika ninaga kõik vabatahtliku ravikindlustuse kliendid, kes teenuse eest küll maksid, ent abist siiski ilma jäid. Samal ajal toimis Viveo kaugmeditsiiniteenus tõrgeteta ning inimeste tervisemured lahendati täies mahus. Sealjuures pakub Viveo oma klientidele ravikindlustusest enam tuge ka tavaolukorras.

Viveo terviselahendust võib mitmeti võrrelda vabatahtliku ravikindlustusega. Mõlema eesmärk on pakkuda terviseabi neile, kes soovivad riiklikest võimalustest rohkem kaitset või mugavust ning samas tervisekulutusi kontrolli all hoida. Erinevalt ravikindlustusest korraldab Viveo aga kiirelt vajaliku ravi ning pakub hoopis rohkem meelerahu ka kulude osas. 

Vabatahtlik ravikindlustus on mõeldud ennekõike neile, kellel puudub riiklik ravikindlustus – näiteks töölepinguta inimesed või mitteresidendid. Samuti pakutakse pakette neile, kes soovivad kasutada erameditsiini teenuseid ning näiteks saada kaitset hambaravi- või retseptiravimite kulu eest. 

Ravikindlustus hüvitab kulud piirmäära ulatuses ning kohalduda võib ka omaosalus. Reeglina toimub ravikulude hüvitamine tagantjärele, mis ühest küljest paneb kliendi raha n-ö kinni ja teisalt tekitab ebakindlust, kas kindlustusfirma teenust siiski põhjendatuks peab ning kulu hüvitab. Mitmetel kindlustusfirmadel on tervishoiuteenuse osutamiseks ka koostööpartnerid, kelle juures tuleb patsiendil tasuda vaid omaosalus, ent sageli asuvad need vaid suuremates linnades ja ei pruugi ka siis kliendile sobida. 

Viveo tagab ravi päriselt

Kui vabatahtlik ravikindlustus kaitseb kasutajat kulude eest, tagab Viveo päriselt kiire abi tervisemurede korral. Viveo korraldab kasutaja eest kõik ära ning patsiendi mureks on vaid õigel ajal video- või telefonikõnes osaleda või sobivas kohas vastuvõtule minna. Kogu aja broneerimise, arvete ning tasaarveldamisega seotud stress jääb Viveo kanda. Sealjuures patsiendi omaosalus puudub täielikult. Vajadusel pääseb klient eriarsti juurde igal juhul mõne päevaga. 

Viveo puhul koostatakse raviplaan koostöös arstiga esimesest konsultatsioonist alates, mistõttu puudub ka mure, et ravikulusid siiski põhjendatuks ei peeta. Samuti kantakse kõigi vastuvõttude ning konsultatsioonide info terviseportaali, ehk Viveo arstid on kliendi personaalse terviselooga kursis ja saavad pakkuda tõeliselt personaalset tuge. Ravikindlustuse kaudu erinevate teenusepakkujate juures käies jääb arstide koostöö ja informeeritus paratamatult killustatuks.

Vabatahtliku ravikindlustuse ja Viveo suuremad sarnasused:

  1. Pakette pakutakse nii eraisikule kui tööandjale. Tööandja jaoks on see ühtepidi tagatis, et töötaja tervis on hoitud ning pikale veninud ravi ei hakka tööd segama. Teisalt on tegemist motiveeriva boonusega, mida töötajatele pakkuda. Samas on võimalik end täiendavalt kindlustada või kaugmeditsiini teenusega liituda ka eraisikuna, et enda ja oma pere tervise eest muretult hoolt kanda.
  2. Teenus on eriti sobilik väiksemate ettevõtete omanikele. Enamasti tuleb vabatahtlik ravikindlustus või erameditsiiniteenus ettevõtte jaoks kulusõbralikum.
  3. Tervise eest tuleks hoolitseda siis, kui tervis korras. Nii ravikindlustus kui Viveo ei paku kaitset juba teadaolevate haiguste puhul. Viveo eriarsti paketil on 30 päevane ooteaeg, et välistada varasemad tervisemured. See tähendab, et teenusega liitumisega ei tasu oodata, kuni tervisega probleemid tekivad.

Viveo pakub kuutasupõhist kaugmeditsiiniteenust, mis tagab mugavuse ja ravikvaliteedi, mida riiklikul meditsiinisüsteemil ei ole võimalik patsiendile tagada. Viveoga liitumine on investeering enda, oma pere või töötajate tervisesse ja meelerahusse.

Populaarsed postitused

29.10.2019
Unekvaliteet