Registreeri
+372 631 1900

Muudame tervishoiuteenused kättesaadavamaks - nii nagu need peaksidki olema.

Tuleviku tervishoid on sama piiritu nagu tervise- ja infotehnoloogia areng seda võimaldab. Viveo kiire laienemine viib meie ainulaadse visiooni terviklikust arstiabist järgmisele tasemele.

Viveo terviselahendus ühendab kliendi ja partnervõrgustiku. Me kasutame andmeid ja teadmisi digitaalsel teel, mida enamik meditsiiniasutusi pakkuda ei suuda. Viveo partnervõrgustik suudab pakkuda kõrgemat kvaliteeti madalama hinnaga.

Viveo muudab elusid.

Viveo teenus pakub kiiret arstikonsultatsiooni ja diagnostilist võimekust (k.a. telemeditsiini ja tehisintellekti), lisaks suunab uuringutele ning eriarsti vastuvõtule. Viveo parandab oluliselt patsiendi teekonda tervisemure lahendamisel. Viveo potentsiaali ulatus avaldab tugevat mõju tervishoiu sektori produktiivsusele.

Viveo põhiväärtused

Innovatsioon tervishoius

Viveo on arendamas innovaatilisi lahendusi alates telemeditsiinist kuni AI-ni, et muuta traditsioonilisi lähenemisviise.

Avatus ja ausus

Ausus ja terviklikkus on Viveo põhiväärtused.

Professionaalne suhtumine ja pühendumus

Suurest kirest ja soovist parandada tervishoiu toimimist ja kättesaadavust, töötab Viveo meeskond järjepidevalt parema tervishoiu suunas.

Suure südamega pühendunud meeskond

Viveo on hoolikalt valinud nii oma meeskonnaliikmed kui ka koostööpartnerid. Laia kogemustepagasiga Viveo meeskond koosneb inimestest, kellel on tugev taust kindlustuse-, tervishoiu-, IT- ja müügivaldkonnas. Eeltoodu tõstab Viveo väärtuslikule positsioonile kiiresti muutuvas tervishoiusektoris. Koos Viveo arstide ja meditsiiniõdedega moodustub usaldusväärne esmaklassiline meeskond, millele tugineb Viveo unikaalne teenus.

Raul Källo

Tegevjuht, asutaja

22-aastane juhtimiskogemus rahvusvahelises kindlustussektoris, korporatiivne kogemus USA-s, EL-is ja Kesk- ja Ida-Euroopas. Eesti edukaima kindlustusmaaklerfirma Vandeni Kindlustusmaaklerid asutaja.

David Hatt

Direktor

27-aastane kogemus investeerimispanganduses. Viimased kuus aastat töötanud Jaapanis Deutsche Bank juhina. Enne seda oli David Citi investeerimispanganduse juhatuse esimees ning Merril Lynchi ja Salomon Brothersi aktsiaturgude direktor.

Viljam Põdra

Infotehnoloogia juht

15+ aastane arendus ja kvaliteedi kontrolli juhtimiskogemus. Aitas Playtech Estonial idufirmast tõusta maailma juhtivaks mängutarkvara tootjaks.

Ester Eomois

Partnersuhete juht

10+ aastane korporatiivne kogemus farmaatsiatööstuses. Euroopa juhtiva ravimimüüja Phoenix Pharmahandeli Eesti osakonna endine juhatuse liige.

Martin Talvari

Äriarenduse nõunik

8 aastane kogemus globaalse majanduskasvu, uutele turgudele sisenemise ja avaliku ning erasektori rahastamisega. Varasemalt olnud globaalse majanduskasvu eestvedaja Slushis, alustades Jaapani turul 2013. aastal, Singapuris 2014. aastal ja Hiinas 2015. aastal.

Aram Sahradyan

Arendusjuht

10-aastane arenduskogemus avaliku ja erasektori tarkvaraettevõtete ülesehitamisel. Juhtis 40-liikmelist meeskonda kolmes erinevas riigis.

Robert Kikas

Kliendisuhete juht

Rahvusvaheline kogemus otsemüügi ja B2B müügi alal Eestis ja USA-s. Eelnev ettevõtluskogemus toitlustuses.

Kaspar Kitsing

Kliendisuhete juht

Müügitöö kogemust üle 6 aasta nii rahvusvahelistel turgudel – USAs kui ka Eestis. 2 aastase B2B müügi kogemusega ja varasemalt töötanud Äripäeva reklaamimüügi projektijuhina.

Pirjo Hellak

Terviselahenduse spetsialist

20-aastane kogemus kindlustuses ja riskijuhtimises – äripartnerite ja kindlustusmaaklerite teenindusspetsialist, lepinguhaldur, vastutuskindlustaja.

Merilin Varsamaa

Büroojuht

Varasem kogemus riigitöötajana Sotsiaalministeeriumis e-tervise valdkonnas. Erialalt tervisedendaja ning magistrant TalTechis tervishoiutehnoloogia valdkonnas.

Reet Rattur

Andmekaitsespetsialist

10+ aastane kogemus andmekaitse juristina. Alates 2018. aastast omab TalTechi andmekaitse eksperdi sertifikaati.